Ryszard Horowitz – ambasador Hydropolis

Ryszard Horowitz jest światowej sławy fotografem i specjalistą w zakresie cyfrowego przetwarzania fotografii. Pełni funkcję ambasadora Hydropolis.

Arkadiusz Franas

Dziennikarz z wieloletnim stażem, przygodę z mediami zaczynał w Radiu Wrocław. Potem trafił do „Słowa Polskiego”, a od kilkunastu lat pracuje w „Gazecie Wrocławskiej”. Od 2010 r. jest redaktorem naczelnym tego największego na Dolnym Śląsku dziennika.

 

Mateusz Piesiak

Fotograf dzikiej przyrody, student, autor wystaw. Otrzymał tytuł Młodego Fotografa Dzikiej Przyrody Roku. Dwukrotnie zdobył pierwsze miejsce w największym konkursie fotograficznym o tematyce przyrodniczej „BBC Wildlife Photographer of the Year”.

Agnieszka Franus

Redaktor Naczelna National Geographic Polska, National Geographic Traveler i Kaleidoscope. Absolwentka Wydziału Geologii Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się historią, podróżami i fotografią. Jest jurorką w konkursach fotograficznych oraz redaktorką książek, pod jej redakcją ukazał się między innymi przewodnik po Polsce. Była redaktor naczelną National Geographic Kids oraz redaktor prowadzącą magazynu lifestylowego Inspire. Lubi wędrówki po górach, kolekcjonuje książki, przyprawy, a wolnych chwilach gotuje.

 

Mieczysław Bielawski

Ukończył studia magisterskie na wydziale filozoficzno-historycznym Uniwersytetu Jagielońskiego specjalizując się w filozofii Jogi Indyjskiej. Jego pasją są podróże, fotografia, animacja, film, astronomia, filozofia, historia poza tym jest instruktorem nurkowania, jogi i pilotem szybowcowym oraz motolotniowym.

Robert Lewandowski

Od 20 września 2017 roku pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu MPWiK S.A. Jest absolwentem Wydziału Ochrony Środowiska Politechniki Wrocławskiej. Ukończył również podyplomowe studia zarządzania firmą na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz podyplomowe studia menedżerskie w Akademii L. Koźmińskiego w Warszawie. Pasjonuje się muzyką i fotografią.